Log in

View Full Version : General talk How much have you spent so far 2025



TiredOfOnaholes
11-03-2025, 10:37 AM
Figured it'd be time to make a 2025 version of this thread

I've been going to SBM only the past 3 months once to ginza

Chilling at 1k spent so far

Kiryu0
11-03-2025, 11:37 AM
I spent 490 at Ginza Club this year so far from only 1 visit. Isn't too bad.

V May is back so things might change!

westsydneypunter
11-03-2025, 11:50 AM
Post deleted - Post deleted

Viktorius69
11-03-2025, 11:54 AM
wwwwwwwwwwwwwwwww ✌️

Viktorius69
11-03-2025, 11:56 AM
Having saw this post at the end of last year, I’ve started keeping record. So far this year:

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600 (NYE punt)
31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)
03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800
05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800
07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)
09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)
09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400
14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee
15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120
16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200
21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920
22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)
24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160
28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400
31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200
31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690

February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600
05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200
05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800
08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600
12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800
12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400
12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600
14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600
16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400
18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200
19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240
23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240
24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150
24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300
26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150


Total for February 2025: $7,080

Dayum

ED69 getting some competition here. Bro doing 7-9hr bookings 🫠

westsydneypunter
11-03-2025, 12:05 PM
Post deleted - Post deleted

sleepy57
11-03-2025, 12:13 PM
15 hours on NYE ????? If I had that stamina, I would be a Gigilo getting paid for rooting women NOT paying to root women .Maybe a new John Holmes !!!!!

johnconnor69er
11-03-2025, 12:13 PM
About $3K so far. Kicked off the new year with quite a few group sessions. Ben slowing down at the moment due to work.

westsydneypunter
11-03-2025, 12:44 PM
POST DELETED - POST DELETED

1inchguy
11-03-2025, 02:42 PM
I'm a slow starter so far this year maybe altogether $1000 from ML and one visit to WL..

stallionmachine123
11-03-2025, 02:55 PM
Sitting at about 1.5k.

Holy shit where are some of you guys getting the cash to blow on this? Borrowing money?
High salaries?

Feel like a peasant lol

fujama88
11-03-2025, 10:00 PM
HaHa, spending the kids inheritance.

MasterPaizuri
11-03-2025, 10:07 PM
How the fuck are you guys spending so much money. Serious question.

ergoproxy
11-03-2025, 10:08 PM
Holy moly. Jesus.

I’m currently at 2200.

Hedonisticfun
12-03-2025, 12:24 AM
$22,995.00 for incalls / outcalls MLs (1 hour) WLs (usually 2hours and lately some overnights) not including accommodation ... life is good !

Hedonisticfun
12-03-2025, 12:33 AM
How the fuck are you guys spending so much money. Serious question.

Don*t be too frazzed Mas , retired 6 years ago , I*m mid 60s . single never married but had some long term relationships . Bought my house (more of a cottage) when I was younger and paid off the mortgage quickly. Punting expenditure comes from invetments .. term deposits , shares , rental property , superannuation self-funded retiree , lotto wins , compensation claims , and selling of accrued personal property , hobby , militaria , vehicles and parts. After the last serious relationship , gave up on any more and just wanted sex and fuck my brains out without all the BS . Have done some overnighters with some WLs I get on well but we keep the boundaries which suits us

Hedonisticfun
12-03-2025, 12:42 AM
15 hours on NYE ????? If I had that stamina, I would be a Gigilo getting paid for rooting women NOT paying to root women .Maybe a new John Holmes !!!!!

Had the pleasure of 2 nights with a WL I get on well 5k 4pm til 10am .. wasn*t all sex but breaks in between , from 2-3 hours in jucuzzi during the day to passive bed time activity at night .. spooned and put my hardon between her thighs , to 69 , and oral or hj in mornings

Hedonisticfun
12-03-2025, 12:44 AM
Sitting at about 1.5k.

Holy shit where are some of you guys getting the cash to blow on this? Borrowing money?
High salaries?

Feel like a peasant lol

as per another asking ...Don*t be too frazzed Mas , retired 6 years ago , I*m mid 60s . single never married but had some long term relationships . Bought my house (more of a cottage) when I was younger and paid off the mortgage quickly. Punting expenditure comes from invetments .. term deposits , shares , rental property , superannuation self-funded retiree , lotto wins , compensation claims , and selling of accrued personal property , hobby , militaria , vehicles and parts. After the last serious relationship , gave up on any more and just wanted sex and fuck my brains out without all the BS . Have done some overnighters with some WLs I get on well but we keep the boundaries which suits us

Viktorius69
12-03-2025, 02:21 AM
Sitting at about 1.5k.

Holy shit where are some of you guys getting the cash to blow on this? Borrowing money?
High salaries?

Feel like a peasant lol

wwwwwwwwwwwwwwwwqwq

MasterPaizuri
12-03-2025, 07:18 AM
Don*t be too frazzed Mas , retired 6 years ago , I*m mid 60s . single never married but had some long term relationships . Bought my house (more of a cottage) when I was younger and paid off the mortgage quickly. Punting expenditure comes from invetments .. term deposits , shares , rental property , superannuation self-funded retiree , lotto wins , compensation claims , and selling of accrued personal property , hobby , militaria , vehicles and parts. After the last serious relationship , gave up on any more and just wanted sex and fuck my brains out without all the BS . Have done some overnighters with some WLs I get on well but we keep the boundaries which suits us

Thanks for replying mate.

Honestly though, good for you. Bit jealous lol keep punting hard!

crhaayn
12-03-2025, 09:29 AM
Some epic numbers here.

I've started recording my punts too. 10 sessions, sitting just shy of $2.5k, I dabble in FS only. One thing I've changed recently is trying more 30 minute punts, so that's brought the cost down compared with the number of sessions I've had. However, quality of the punts have also dropped with WLs that aren't regulars. Actually, all punts with new-to-me WLs so far, I would not return to see.

Ajinomoto
13-03-2025, 01:59 AM
Can you please adopt me hahahaha . U clearly got money to blow watta sk. Enjoy.
Having saw this post at the end of last year, I’ve started keeping record. So far this year:

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600 (NYE punt)
31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)
03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800
05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800
07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)
09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)
09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400
14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee
15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120
16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200
21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920
22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)
24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160
28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400
31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200
31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690

February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600
05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200
05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800
08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600
12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800
12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400
12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600
14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600
16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400
18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200
19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240
23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240
24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150
24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300
26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150


Total for February 2025: $7,080

westsydneypunter
13-03-2025, 04:05 PM
POST DELETED - POST DELETED

mindboggler
13-03-2025, 04:21 PM
I’m trying to limit myself to $1500 a month, and so far in 2025 been averaging around that.

2024 was bad 😳 Spent maybe 20-25K over the year

If I take my entire spend on punting since 2007 when I first started, I probably could have been mortgage free by now. Now that’s a depressing thought

GoldfishMan
13-03-2025, 07:54 PM
How the fuck are you guys spending so much money. Serious question.

Maybe they pay with Monopoly money, lol...

AusBargainPussy
13-03-2025, 07:59 PM
Having saw this post at the end of last year, I’ve started keeping record. So far this year:

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600 (NYE punt)
31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)
03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800
05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800
07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)
09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)
09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400
14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee
15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120
16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200
21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920
22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)
24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160
28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400
31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200
31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690

February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600
05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200
05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800
08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600
12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800
12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400
12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200
12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600
14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600
16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400
18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200
19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240
23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240
24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150
24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300
26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200
28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150


Total for February 2025: $7,080

OMG wow these are some crazy figures :miao: like even when you add up the card fees thats enough for like at least one punt hahaha

Do some of the places offer discount for cash? lol

suka03
13-03-2025, 10:18 PM
im only earning 80k hahah from jan roughly 1400. last november went to thailand and indonesia, spent 600 on punts which about 11 sessions worth the adventure.

jiminy
13-03-2025, 11:33 PM
Some crazy figures here. About 3-4k

Bangers1111
14-03-2025, 02:39 AM
I agree, massive numbers! Rita must truly love WestSydneyPunter!
I love to party with WLs but time and money aren't around for the time being. I am around 3k this year all 1 girl 1 hour sessions, mini parties if you like.

westsydneypunter
14-03-2025, 06:09 AM
Post deleted - Post deleted

jiminy
14-03-2025, 08:46 AM
I have to admit I do need to change shops……the girls there are too good. Not going to say who are my top 2, but you can work it out…..

I’m curious about these really long sessions that you do… are these outcalls or something? Or are you booking and staying in the room? Grabbing lunch while you’re there? lol

westsydneypunter
14-03-2025, 10:28 AM
Post deleted - Post deleted

BigPedro666
14-03-2025, 11:35 AM
So is there a frequent flyer card for 90 Artarmon or are you the owner ?

westsydneypunter
15-03-2025, 03:16 PM
POST DELETED - POST DELETED

jiminy
15-03-2025, 05:31 PM
Just a sex addict to be lucky enough to be mortgage free with no wife or kids. It’s got a bit out of hand recently, so I need to slow down.

Didn't want to be rude and be the one to tell you this mate, given each to their own. But I also agree. Might be time for a new hobby with all that $. Personally don't see what you could be doing for more than 2 hours at a punt. Surely the post-nut clarity hits after the second nut!

westsydneypunter
15-03-2025, 06:07 PM
POST DELETED - POST DELETED

westsydneypunter
27-04-2025, 07:40 PM
I agree, massive numbers! Rita must truly love WestSydneyPunter!
I love to party with WLs but time and money aren't around for the time being. I am around 3k this year all 1 girl 1 hour sessions, mini parties if you like.

I have to say, not no more!!!! I was a regular at 90 Artarmon until they decided to blame me for what others said online about the girls that work there.

Taking my money and custom else where now, not my loss, but hers and the girls that work there. Girls come and go, but regular customers like me are few and far between.

Endo123
27-04-2025, 11:20 PM
Exactly 2K is if you exclude incidentals like transport, a small gift once and post punt snacks haha.

Erik Shaun
28-04-2025, 11:44 AM
Too much

Maybe 30-40k or more, didn't keep track
But include flights, nice hotels/airbnbs and multie overnights that add up quickly

Going back to Ginza for some 300/h sex for a while. So much more value for money. I just counted i can do things like seeing the lesbians Rio/Midori >6 times for same price as one overnight with my regular private, gah.

aussiebloke200
28-04-2025, 04:43 PM
Only $680 so far... in recession mode. Lol..

TechPunter
28-04-2025, 08:41 PM
I was going to say I had spent too much at the 3k mark; but some of you are crazy!

Hedonisticfun
28-04-2025, 10:27 PM
$22,995 up to 11 March but will update later in the week as away at present from records . Won't include the $10k overnighter I'm about to do on the weekend until its done .
This is punts only , and as previously mentioned everything from MLs and $600 - $800 an hour WLs

Zenxxx
28-04-2025, 11:26 PM
Probably about 4-5k so far. Would be the most I have spent in this timeframe

tiburon86
29-04-2025, 12:11 AM
Dayum

ED69 getting some competition here. Bro doing 7-9hr bookings 🫠

congrats :cool2:

thepoonter
29-04-2025, 07:09 PM
Probably around 2k for me. It is up compared to last year

ironmonk
29-04-2025, 07:15 PM
4.5kish. A bit steep as I've been averaging 1x/week, would rather get that down to 10-14 days. Or spend some of that money on other hobbies.

Hedonisticfun
30-04-2025, 10:35 AM
$22,995 up to 11 March but will update later in the week as away at present from records . Won't include the $10k overnighter I'm about to do on the weekend until its done .
This is punts only , and as previously mentioned everything from MLs and $600 - $800 an hour WLs

$45445 !!! Fuck life is good !!!

TiredOfOnaholes
01-06-2025, 02:08 AM
About 2.1k so far
5k is my budget total is my goal for the rest of the year

TiredOfOnaholes
01-06-2025, 02:10 AM
$45445 !!! Fuck life is good !!!

Jesus christ, that's hardcore
Glad you're enjoying retirement if you are, insane spends ahha

Endo123
01-06-2025, 03:32 AM
Goddam its June already

ergoproxy
01-06-2025, 05:42 PM
It’s scary to think that we’re almost halfway through the year already.

A little shy over 4k..

Jack-Jack
01-06-2025, 07:27 PM
$22,995 up to 11 March but will update later in the week as away at present from records . Won't include the $10k overnighter I'm about to do on the weekend until its done .
This is punts only , and as previously mentioned everything from MLs and $600 - $800 an hour WLs


$45445 !!! Fuck life is good !!!


Holy shit if i read this correctly from about mid march through to end of April you blew another $20k??

Holey smokes …. LG - Life’s Good :shout:

Endo123
01-06-2025, 09:05 PM
Holy shit if i read this correctly from about mid march through to end of April you blew another $20k??

Holey smokes …. LG - Life’s Good :shout:

What about Jack-Jack? How much has Jack-Jack spent?

Clivus
02-06-2025, 10:51 PM
Most posters here can’t have wife and or kids. Or Are ppl claiming punts as a work expense?

Peter69
03-06-2025, 09:37 AM
Fuckkkkk and here I am trying to scrounge 150 bucks together every month to try & get to see my regular fuck, I would be in heaven if I had some of the kind of cash that’s being spent here!!

Punter247
03-06-2025, 01:47 PM
Fuckkkkk and here I am trying to scrounge 150 bucks together every month to try & get to see my regular fuck, I would be in heaven if I had some of the kind of cash that’s being spent here!!

That's my range! Heck I can't even last more than 30min anyway

Supersmashbros
03-06-2025, 03:02 PM
Since January 2025

Punting - massage, rnt, sex: $2000
Punting - Pokies: $6000

Feel so stupid with the pokies. Quit now. Could have a lot more frequent fun with MLs and WLs.

Hedonisticfun
03-06-2025, 07:13 PM
$62,695 .. includes overnighters at AirB&Bs , hotels , MLs , WLs , incalls , outcalls .... another overnighter in 8 days ... single guy , retired , never married

Hedonisticfun
03-06-2025, 07:16 PM
Holy shit if i read this correctly from about mid march through to end of April you blew another $20k??

Holey smokes …. LG - Life’s Good :shout:

Yes Jack , just updated ... have started on overnighters this year

Hedonisticfun
03-06-2025, 07:21 PM
Jesus christ, that's hardcore
Glad you're enjoying retirement if you are, insane spends ahha

A combination of savings , shares , rent , sold investment property , insurance claim , compensation , inheritance , sold miliatria items , hobby items , old unregistered VWs , mainly kombis ... dawned on me more than I can spend in my conservative lifetime and as you can*t take it with you , going out with a BANG , sinle guy , retired , never married

diligent
04-06-2025, 12:35 AM
A combination of savings , shares , rent , sold investment property , insurance claim , compensation , inheritance , sold miliatria items , hobby items , old unregistered VWs , mainly kombis ... dawned on me more than I can spend in my conservative lifetime and as you can*t take it with you , going out with a BANG , sinle guy , retired , never married

---------------
FUCK YEAH HEDONISTIC FUN !

TiredOfOnaholes
22-07-2025, 07:08 PM
Currently chilling at $3040
On track to be just in budget for the year

Hedonisticfun
23-07-2025, 12:54 AM
Holy shit if i read this correctly from about mid march through to end of April you blew another $20k??

Holey smokes …. LG - Life’s Good :shout:

Started on a few overnighters for the first time ... and not my last time now ! 😄😉

westsydneypunter
23-07-2025, 05:43 AM
Post deleted - Post deleted

ergoproxy
23-07-2025, 08:25 AM
Jesus. Quite the statement you got there brother. Kudos to you.


$5100 currently. Gonna be busy for the next few months. Hopefully that’ll help me land on my budget for the year.

Rocket55
24-07-2025, 05:35 AM
Currently I’m $12500 !
And I have had a fairly quiet year so far 🤣
And that’s not including gifts!!!
This is the last time I calculated my fun again 🤣🤣
I’m not going to slow down but, life’s too short 👍

bung72
25-07-2025, 09:59 PM
c.$2000.... it's been quiet!
7 girls.... 2 fat as (one still cute), 1 annoying AF, 2 quite good.... 2 gorgeous....

1inchguy
26-07-2025, 10:47 AM
I think i spent maybe 3-4k so far
Going once a week, spending between $150-$300 from ML/WL

westsydneypunter
26-07-2025, 12:28 PM
Punting list 2025

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600

31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)

03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800

05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
I
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800

07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)

09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)

09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400

14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee

15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120

16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200

21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920

22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)

24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160

28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400

31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200

31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690


February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600

05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800

08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600

12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800

12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600

14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600

16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200

19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240

23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240

24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150

24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300

26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150

Total for February 2025: $7,080


March 2025

04-03-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x2 = $300

11-03-2025 - jasmine - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

11-03-2025 - Candy - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

12-03-2025 - Bella - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

13- 03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x 4 = $800

19-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 = 800

21-03-2025 - Joey - Bonza - $150ph X1 = $150

21-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X3 = $600

22-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X x3 = $600

22-03-2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

25-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x1 = $200

26 - 03-2025 - Sakura- 90 Artarmon- $200ph X2 = $400

27-03-2025 - Eva - Private incall - same room booking / MFMF - @burwood $200ph x3 = $600

28-03-20025 - Amy - 19 Lipstick - $200ph x4 = $800

Total for March: $ 7,250


April 2025

01-03-2025 - AI - 102 Liverpool - $160ph x4 = $640

08-04-2025 - Yeri -533 - $160ph x1 = $160

08-04-2025 - sia - 533 - $160ph x 5 = $800

09-04-2025 - Kelly - 533 - $160ph x3 = $480

10-04-2025 - AI - 102 Liverpool- $160ph x2 = $320

11-04-2025 - Loucia - 102 Liverpool - $160ph x2 = $320

13-04-2025 -Sala - Yokos - $130ph x1 = $130 ( left after 15min - fell asleep, refund: $100)

15-04-2025 - NuNu - Bonza - Seven hills - $150ph x5 = $750

17-04-2025 - MiMi - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

18-04-2025 - NuNu - Yokos - $130ph x3 = $390

22-04-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

23-04-2025 - Cecilia - 533 - $160ph x4 = $640

29-04-2025 - Nunu - Bonza - $150ph x1.5hr = $250

30-04-2925 - Cecilia - 533 - $160ph x4hrs = $640 hi

Total spend for April: $6,040

May 2025

01-05-2025 - Jade - 533 - $160 x3 hrs = $480

02-05-2025 - Cecile - 533 - MFM - $160 x2 hrs = $320

06-05-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

06-05-2025 - JoJo - 666 - $200ph x1 = $200

07-05-2025 - Lilly - 647 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Kelly - 533 - $160ph x1 = $160

13-05-2025 - karen - private incall - Auburn- $150ph x4 = $600

14-05-2025 - Miss x - private incall - Auburn - $150ph = refund given, sent back after 15min

14-05-2025 - Dior - private incall - Auburn - $150ph x2 = $300

18-05-2025 - yoo jin - 90 Artarmon- $200ph x2 = $400

19-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

22-05-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600 + $20 card fee

23-05-205 - Abby - 90 Artarmon - $200ph x1.5 = $320

Total: $4,500

June 2025

03-06-2025 (PM/AM) - Naomi - 90 Artarmon $200ph x5 = $1000

06-06-2025 (AM) - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400 (walked out of booking 1hr 30mins)

06-06-2025 (AM)- AI - 102 Liverpool - $160ph x 2 = $320

06-06-2025 (AM) - Emma - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

06-06-2025(PM) - YooJin/Sakura (Swap/same room)- 90 Artarmon- $200 x2 = $400

07-06-2025(AM) - YooJin/Sakura (swap/same room) - 90 Artarmon - $200ph x $600

10-06-2025(AM) - Kelly - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

10-06-2025(AM) - Vicky - Royal Asians - $200ph - x2 = $400

17-06-2025(PM) - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

17-06-2025(PM) - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

18-06-2025(AM) - baby - 533 - $160ph x4 = $640

18-06-2025(AM) - Amy - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

18-06-2025(PM) - Sophia - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - MiMi - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - Palmela- 90 - $160ph x1 = $160

20-06-2025(AM) - Naomi - 90 - $200ph x3 = $600 (walked out 2hrs into booking)

20-06-2025(AM) - unknown - 32 Berry - $220ph x1 = $220

20-06-2025(PM) - Michelle - 90 - $200ph x2 = $400

24-06-2025(PM) - Rainbow - 533 - $160ph = $160

25-06-2025(AM) - Monica - 533 - $160ph x3 = $480

25/06-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

Total: $7,430

July 2025

01-07-2025(PM/AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

02-07-2025(AM) - NaNa - RoyalAsian - $200ph x1 = $200

03-07-2025(PM) - Sophia - 116 - $150ph x2 = $300

03-07-2025 - Linda - 78a - $150ph x1 = $150

03-04-2025 - mimi - 78a - $150ph x2 = $300

04-07-2025(PM/AM) - Michell - 90 - $200ph x5 - $1000

06-07-2025(PM) - YooJin - 90 - $200ph x2 = $400

08-07-2025(PM) - NuNu & Pamela double - Bonza - $300ph x2 = $600

09-07-2025(AM) - Tina - 105 - $180ph x1 = $180

10-07-2025(PM) - Helen - 78a - $150ph x2 = $300

11-07-2025(PM) - coffee & Pamela (sameroom/no swap)- Bonza - $150ph x1 = $150

15-07-2025(PM) - Jessica - 647 - $160ph x3 = $480

15-07-2025(PM) - Ella - 647 - $160ph x1 = $160

16-07-2025(AM) - Bella - 19 - $200ph x3 = $600

16-07-2025(AM) - NaNa - Royalasians- $200 x1 = $200

16-07-2025(AM) - Lilly - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(AM) - Vicky - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(PM) - lily - 19 - $200ph x 3 = $600

16-07-2025(PM) - Amy - 19 - $200ph x2 = $400

18- 07-2025(PM) - NuNu - Yokos - $130ph x2 = $260

22-07-2025(PM) - Naomi - 90 - $200ph x 3 = $600 (walked out after 2hr 20mins)

23-07-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x1 = $160

25-07-2025(PM) - Naomi & Lin (sameroom/no swap) - $200ph x2hrs = $400 (walked out after 15mins - refund $300)

Jerminator
26-07-2025, 04:25 PM
I think I've spent roughly around $21k so far

Itsmee
26-07-2025, 06:39 PM
Punting list 2025

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600

31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)

03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800

05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
I
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800

07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)

09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)

09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400

14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee

15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120

16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200

21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920

22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)

24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160

28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400

31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200

31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690


February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600

05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800

08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600

12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800

12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600

14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600

16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200

19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240

23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240

24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150

24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300

26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150

Total for February 2025: $7,080


March 2025

04-03-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x2 = $300

11-03-2025 - jasmine - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

11-03-2025 - Candy - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

12-03-2025 - Bella - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

13- 03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x 4 = $800

19-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 = 800

21-03-2025 - Joey - Bonza - $150ph X1 = $150

21-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X3 = $600

22-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X x3 = $600

22-03-2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

25-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x1 = $200

26 - 03-2025 - Sakura- 90 Artarmon- $200ph X2 = $400

27-03-2025 - Eva - Private incall - same room booking / MFMF - @burwood $200ph x3 = $600

28-03-20025 - Amy - 19 Lipstick - $200ph x4 = $800

Total for March: $ 7,250


April 2025

01-03-2025 - AI - 102 Liverpool - $160ph x4 = $640

08-04-2025 - Yeri -533 - $160ph x1 = $160

08-04-2025 - sia - 533 - $160ph x 5 = $800

09-04-2025 - Kelly - 533 - $160ph x3 = $480

10-04-2025 - AI - 102 Liverpool- $160ph x2 = $320

11-04-2025 - Loucia - 102 Liverpool - $160ph x2 = $320

13-04-2025 -Sala - Yokos - $130ph x1 = $130 ( left after 15min - fell asleep, refund: $100)

15-04-2025 - NuNu - Bonza - Seven hills - $150ph x5 = $750

17-04-2025 - MiMi - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

18-04-2025 - NuNu - Yokos - $130ph x3 = $390

22-04-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

23-04-2025 - Cecilia - 533 - $160ph x4 = $640

29-04-2025 - Nunu - Bonza - $150ph x1.5hr = $250

30-04-2925 - Cecilia - 533 - $160ph x4hrs = $640 hi

Total spend for April: $6,040

May 2025

01-05-2025 - Jade - 533 - $160 x3 hrs = $480

02-05-2025 - Cecile - 533 - MFM - $160 x2 hrs = $320

06-05-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

06-05-2025 - JoJo - 666 - $200ph x1 = $200

07-05-2025 - Lilly - 647 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Kelly - 533 - $160ph x1 = $160

13-05-2025 - karen - private incall - Auburn- $150ph x4 = $600

14-05-2025 - Miss x - private incall - Auburn - $150ph = refund given, sent back after 15min

14-05-2025 - Dior - private incall - Auburn - $150ph x2 = $300

18-05-2025 - yoo jin - 90 Artarmon- $200ph x2 = $400

19-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

22-05-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600 + $20 card fee

23-05-205 - Abby - 90 Artarmon - $200ph x1.5 = $320

Total: $4,500

June 2025

03-06-2025 (PM/AM) - Naomi - 90 Artarmon $200ph x5 = $1000

06-06-2025 (AM) - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400 (walked out of booking 1hr 30mins)

06-06-2025 (AM)- AI - 102 Liverpool - $160ph x 2 = $320

06-06-2025 (AM) - Emma - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

06-06-2025(PM) - YooJin/Sakura (Swap/same room)- 90 Artarmon- $200 x2 = $400

07-06-2025(AM) - YooJin/Sakura (swap/same room) - 90 Artarmon - $200ph x $600

10-06-2025(AM) - Kelly - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

10-06-2025(AM) - Vicky - Royal Asians - $200ph - x2 = $400

17-06-2025(PM) - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

17-06-2025(PM) - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

18-06-2025(AM) - baby - 533 - $160ph x4 = $640

18-06-2025(AM) - Amy - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

18-06-2025(PM) - Sophia - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - MiMi - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - Palmela- 90 - $160ph x1 = $160

20-06-2025(AM) - Naomi - 90 - $200ph x3 = $600 (walked out 2hrs into booking)

20-06-2025(AM) - unknown - 32 Berry - $220ph x1 = $220

20-06-2025(PM) - Michelle - 90 - $200ph x2 = $400

24-06-2025(PM) - Rainbow - 533 - $160ph = $160

25-06-2025(AM) - Monica - 533 - $160ph x3 = $480

25/06-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

Total: $7,430

July 2025

01-07-2025(PM/AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

02-07-2025(AM) - NaNa - RoyalAsian - $200ph x1 = $200

03-07-2025(PM) - Sophia - 116 - $150ph x2 = $300

03-07-2025 - Linda - 78a - $150ph x1 = $150

03-04-2025 - mimi - 78a - $150ph x2 = $300

04-07-2025(PM/AM) - Michell - 90 - $200ph x5 - $1000

06-07-2025(PM) - YooJin - 90 - $200ph x2 = $400

08-07-2025(PM) - NuNu & Pamela double - Bonza - $300ph x2 = $600

09-07-2025(AM) - Tina - 105 - $180ph x1 = $180

10-07-2025(PM) - Helen - 78a - $150ph x2 = $300

11-07-2025(PM) - coffee & Pamela (sameroom/no swap)- Bonza - $150ph x1 = $150

15-07-2025(PM) - Jessica - 647 - $160ph x3 = $480

15-07-2025(PM) - Ella - 647 - $160ph x1 = $160

16-07-2025(AM) - Bella - 19 - $200ph x3 = $600

16-07-2025(AM) - NaNa - Royalasians- $200 x1 = $200

16-07-2025(AM) - Lilly - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(AM) - Vicky - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(PM) - lily - 19 - $200ph x 3 = $600

16-07-2025(PM) - Amy - 19 - $200ph x2 = $400

18- 07-2025(PM) - NuNu - Yokos - $130ph x2 = $260

22-07-2025(PM) - Naomi - 90 - $200ph x 3 = $600 (walked out after 2hr 20mins)

23-07-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x1 = $160

25-07-2025(PM) - Naomi & Lin (sameroom/no swap) - $200ph x2hrs = $400 (walked out after 15mins - refund $300)

That is about what I was paid in the same period!

Backthefront
27-07-2025, 09:48 AM
No more than 350 id say at this point

AusBargainPussy
27-07-2025, 09:39 PM
Punting list 2025

January 2025

31-12-2024 MiMi - 19lipstick, $200ph x 3hrs = $600

31-12-2024/2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 12hrs = $2500 (NYE punt)

03-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 9hrs = $1,800

05-01-2025 Mistress Imogen, $250ph x 2hrs = $500 ( first time special rate)
I
07-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x 4hrs = $800

07-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 1hr + 30mins = $320 ($200+$120)

09-01-2025 Lala -90 Artarmon, $160ph x 1hr + 30mins = $310 ($200+$100+$10 card fee)

09-01-2025 Sasa- Chatswood 360, $200ph x 2hr = $400

14-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 7hrs = $1400 + $40 card fee

15-01-2025 Jenny - 7 Clyde, $120ph x 1hr =$120

16-01-2025 Amy - 19 lipstick, $200ph x 1hr = $200

21-01-2025 Yuki - 90 Artarmon, $200ph x 4hr 30mins = $920

22-01-2025 Miko - 90 Artarmon, $200ph x4hr = $860 ($60 card fee)

24-01-2025 Jessie- 90 Artarmon, $160ph x1 hr = $160

28-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x7hr = $1400

31-01-2025 Erica - 90 Artarmon, $200ph x1hr = $200

31-01-2025 Naomi - 90 Artarmon, $200ph x 6hr = $1200

Total for January 2025: $13,690


February 2025

04-02-2025 - Miko - 90 Artarmon-$200ph x3 =$600

05-02-2025 - mimi - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

05-02-2025 - Amy - 19 lipstick - $200ph x4 =$800

08-02-2025 - Miko - 90 Artarmon- $200ph x3 = $600

12-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 =$800

12-02 - 2025 - Angela - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

12-02-2025 - Mia - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Tina - royalasians - $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Sakura - royalasians- $200ph x1 = $200

12-02-2025 - Diamond - royalasians - $200ph x3 = $600

14-02-2023 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600

16-02-2025 - Erica - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

16-02 - 2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

18-02-2025 - Yuki - 90 Artarmon - $200ph - x1 = $200

19-02-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

20-02-2025 - Nikki - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

23-02-2025 - coco - 212 st Mary’s -$120ph x2 = $240

23-02-2025 - Nancy - 212 st Mary’s - $120ph x2 = $240

24-02-2025 - lady 1 - 45 Sy Mary’s - $150ph x1 = $150

24-02-2025 — lady 2 - 45 st Mary’s - $150ph x2 = $300

26-02-2025 - candy - 90 Artarmon - $200ph x1 = $200

28-02-2025 - Pamala - Bonza - $150ph x 1 = $150

Total for February 2025: $7,080


March 2025

04-03-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x2 = $300

11-03-2025 - jasmine - 19 lipstick - $200ph x1 = $200

11-03-2025 - Candy - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

12-03-2025 - Bella - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

13- 03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x 4 = $800

19-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x4 = 800

21-03-2025 - Joey - Bonza - $150ph X1 = $150

21-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X3 = $600

22-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph X x3 = $600

22-03-2025 - Miko - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400

25-03-2025 - Naomi - 90 Artarmon- $200ph x1 = $200

26 - 03-2025 - Sakura- 90 Artarmon- $200ph X2 = $400

27-03-2025 - Eva - Private incall - same room booking / MFMF - @burwood $200ph x3 = $600

28-03-20025 - Amy - 19 Lipstick - $200ph x4 = $800

Total for March: $ 7,250


April 2025

01-03-2025 - AI - 102 Liverpool - $160ph x4 = $640

08-04-2025 - Yeri -533 - $160ph x1 = $160

08-04-2025 - sia - 533 - $160ph x 5 = $800

09-04-2025 - Kelly - 533 - $160ph x3 = $480

10-04-2025 - AI - 102 Liverpool- $160ph x2 = $320

11-04-2025 - Loucia - 102 Liverpool - $160ph x2 = $320

13-04-2025 -Sala - Yokos - $130ph x1 = $130 ( left after 15min - fell asleep, refund: $100)

15-04-2025 - NuNu - Bonza - Seven hills - $150ph x5 = $750

17-04-2025 - MiMi - 19 Lipstick - $200ph x1 = $200

18-04-2025 - NuNu - Yokos - $130ph x3 = $390

22-04-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

23-04-2025 - Cecilia - 533 - $160ph x4 = $640

29-04-2025 - Nunu - Bonza - $150ph x1.5hr = $250

30-04-2925 - Cecilia - 533 - $160ph x4hrs = $640 hi

Total spend for April: $6,040

May 2025

01-05-2025 - Jade - 533 - $160 x3 hrs = $480

02-05-2025 - Cecile - 533 - MFM - $160 x2 hrs = $320

06-05-2025 - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

06-05-2025 - JoJo - 666 - $200ph x1 = $200

07-05-2025 - Lilly - 647 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x2 = $320

08-05-2025 - Kelly - 533 - $160ph x1 = $160

13-05-2025 - karen - private incall - Auburn- $150ph x4 = $600

14-05-2025 - Miss x - private incall - Auburn - $150ph = refund given, sent back after 15min

14-05-2025 - Dior - private incall - Auburn - $150ph x2 = $300

18-05-2025 - yoo jin - 90 Artarmon- $200ph x2 = $400

19-05-2025 - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

22-05-2025 - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x3 = $600 + $20 card fee

23-05-205 - Abby - 90 Artarmon - $200ph x1.5 = $320

Total: $4,500

June 2025

03-06-2025 (PM/AM) - Naomi - 90 Artarmon $200ph x5 = $1000

06-06-2025 (AM) - Naomi - 90 Artarmon - $200ph x2 = $400 (walked out of booking 1hr 30mins)

06-06-2025 (AM)- AI - 102 Liverpool - $160ph x 2 = $320

06-06-2025 (AM) - Emma - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

06-06-2025(PM) - YooJin/Sakura (Swap/same room)- 90 Artarmon- $200 x2 = $400

07-06-2025(AM) - YooJin/Sakura (swap/same room) - 90 Artarmon - $200ph x $600

10-06-2025(AM) - Kelly - 102 Liverpool - $160ph x1 = $160

10-06-2025(AM) - Vicky - Royal Asians - $200ph - x2 = $400

17-06-2025(PM) - NuNu - Bonza - $150ph x1 = $150

17-06-2025(PM) - Karen - 533 - $160ph x1 = $160

18-06-2025(AM) - baby - 533 - $160ph x4 = $640

18-06-2025(AM) - Amy - 19 lipstick - $200ph x2 = $400

18-06-2025(PM) - Sophia - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - MiMi - 78a - $150ph x1 = $150

19-06-2025(PM) - Palmela- 90 - $160ph x1 = $160

20-06-2025(AM) - Naomi - 90 - $200ph x3 = $600 (walked out 2hrs into booking)

20-06-2025(AM) - unknown - 32 Berry - $220ph x1 = $220

20-06-2025(PM) - Michelle - 90 - $200ph x2 = $400

24-06-2025(PM) - Rainbow - 533 - $160ph = $160

25-06-2025(AM) - Monica - 533 - $160ph x3 = $480

25/06-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

Total: $7,430

July 2025

01-07-2025(PM/AM) - MiMi - 647 - $160ph x2 = $320

02-07-2025(AM) - NaNa - RoyalAsian - $200ph x1 = $200

03-07-2025(PM) - Sophia - 116 - $150ph x2 = $300

03-07-2025 - Linda - 78a - $150ph x1 = $150

03-04-2025 - mimi - 78a - $150ph x2 = $300

04-07-2025(PM/AM) - Michell - 90 - $200ph x5 - $1000

06-07-2025(PM) - YooJin - 90 - $200ph x2 = $400

08-07-2025(PM) - NuNu & Pamela double - Bonza - $300ph x2 = $600

09-07-2025(AM) - Tina - 105 - $180ph x1 = $180

10-07-2025(PM) - Helen - 78a - $150ph x2 = $300

11-07-2025(PM) - coffee & Pamela (sameroom/no swap)- Bonza - $150ph x1 = $150

15-07-2025(PM) - Jessica - 647 - $160ph x3 = $480

15-07-2025(PM) - Ella - 647 - $160ph x1 = $160

16-07-2025(AM) - Bella - 19 - $200ph x3 = $600

16-07-2025(AM) - NaNa - Royalasians- $200 x1 = $200

16-07-2025(AM) - Lilly - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(AM) - Vicky - Royalasians - $200ph x1 = $200

16-07-2025(PM) - lily - 19 - $200ph x 3 = $600

16-07-2025(PM) - Amy - 19 - $200ph x2 = $400

18- 07-2025(PM) - NuNu - Yokos - $130ph x2 = $260

22-07-2025(PM) - Naomi - 90 - $200ph x 3 = $600 (walked out after 2hr 20mins)

23-07-2025(AM) - MiMi - 647 - $160ph x1 = $160

25-07-2025(PM) - Naomi & Lin (sameroom/no swap) - $200ph x2hrs = $400 (walked out after 15mins - refund $300)

damnnnnnn son thats like a logbook or a timesheet

well done sir!! You are the envy for many of us on here

westsydneypunter
28-07-2025, 01:03 AM
All will be revealed soon…

Mark Cassin
08-08-2025, 05:20 PM
I have been visiting the forum hoping to read the reveal. With such a great list, there must be a good story (or 2)

Double_Adapter
08-08-2025, 05:45 PM
An impressive list by WSP but TL/DR

Could one of the wiz kids here run that impressive list through AI or a bot and come back to us with a summarised financial report - keen to see a financial analysis, trends, changes in spend, and potential saving opportunities.

urmumsurdad
08-08-2025, 06:34 PM
All will be revealed soon…

Seven hills has some milfy gems 😮*💨